Hakkımızda

ayvz_kimAyvaz Kurubal kimdir? Biraz tanıyalım…

1974 yılında Erzincanda doğdum. Küçük yaşlardan itibaren okulla birlikte kuaför salonlarında çalıştım.Çıraklıktan başladığım mesleğime iyi bir usta olduğuma inandığımda kendi salonlarımı açarak devam ettim.Halen aktif olarak müşterilerimize özel kreasyonlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizi ve salonunuzu farklı kılan özellikler nelerdir?

Öncelikle biz salona giren her müşteriye ayrı bir birey olarak bakar ve kişiye özel tasarımlar uygularız.Mükemmel bir sonuç için önce müsterilerimizin ne istediğini analiz ederiz.Daha sonra müşterilerimizin isteklerini gerçekten onlara yakışıp yakışmayacağını gözlemlemek için değişik renk ve model testleri uygularız.Tüm bunları kendi yorumlarımızla harmanlayarak o müşterinin salonumuzdan en yüksek memnuniyet yüzdesiyle çıkmasını sağlarız.

Peki sizce bu kadar zorluk ve emek takdir ediliyormu?

Ben salonlarımın bulunduğu İstanbul da 21 yıldır hizmet vermeme rağmen prensipleimiz sayesinde profosyonel bir ekiple çalışıyor ve İstanbulun en yoğun müşteri potansiyeline hizmet veriyorum. Bu da müşterilerimizin doğru verilen hizmeti ne kadar takdir ettiğinin göstergesidir.

Mesleğiniz ile ilgili düşünceleriniz neler?

Ben öncü olmayı seviyorum. Uluslararası show ve fuarlara katılarak birçok plaket aldım. Bunun yanı sıra Uluslararası yarışmalara katılarak kupalar aldım. Dünyanın en büyük kuaför okulu olan Paris Stephan Universty de uzun süreli eğitimler aldım. Tüm birikimlerimi aldığım eğitimlerle, kendi sanatım ve yeteneklerimle birleştirerek kendi konseptimi oluşturdum.Bence bu mesleği sevmenin dışında,kendini devamlı geliştirmek gerekir diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ayvaz Kuaför - Ayvaz Kurubal Türkiyenin En İyi Kuaförü